מכונת סיגריות אוטומטית

מגוון דגמים של מכונות אוטומיות לרכישת סיגריות. כל המכונות מצויידות בקורא שטרות ובקורא כרטיסי אשראי.

 

מכונה 6 תאים ומכונה 12 תאים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכונה 32 תאים ומכונה 21 תאים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מרבית העסקים מחזיקים סיגריות משום שמכירת סיגריות מכניסה לקוחות. לקוח שמגיע לקנות סיגריות והעין שלו קולטת ממתק, גם אם לא התכוון לקנות שום דבר נוסף, 90% שיקנה.
 

הרבה בעלי עסקים מחזיקים סיגריות כדי שה"מחזור מכירות" שלהם יהיה נפוח אבל בפועל לא כולם יודעים שבסופו של דבר לא נשאר להם הרבה בכיס והעניין של מכירת סיגריות הוא ל"רועץ" עבורם .

קיום של מכונת סיגריות יכול להקל על כל בעל עסק מכמה בחינות:
 

הקלה בתזרים המזומנים ע"י מכונות סיגריות– כל עסק מוכר סיגריות מכיר את הבעייתיות בקניית המלאי, בשל קשיחותם הרבה של ספקי הסיגריות לגבי תנאי התשלום.

הקלה במס המחזור – מכירת סיגריות תורמת תרומה רבה למחזור המכירות של העסק, מה שמגדיל את המס המשולם בגינו. זאת כאשר אחוז הרווח מהמכירות הוא נמוך מאד .

ירידה בחובות לקוחות – תופעה של לקוחות המאחרים בתשלום (או נמנעים ממנו) היא תופעה שכיחה. מכירת סיגריות באשראי פוגעת בעסק, שכן התשלום עבור המלאי הוא מיידי. מכירת סיגריות דרך מכונות סיגריות אוטומטיות היא במזומן בלבד, ובכך נחסכת מבעל העסק אי הנעימות שבדרישת התשלום מלקוחות קבועים.

מניעת הסיכון של גניבת המלאי – סיגריות הן מוצר בעל סיכון גדול מאד בשל סחירותו הגבוהה. אחזקת מלאי של סיגריות מקשה על העסקת עובדים.
 

חברתנו מתמחה בהפעלת מכונות סיגירות ויכולה לספק עבורך מכונת סיגריות אוטומטית מבלי שייפגע מעגל הלקוחות הנכנסים לעסק שלך.

חשוב לדעת שאסור להציב מכונות סיגריות במקומות שאין אפשרות לפקח על גיל הקונים. כידוע הגיל החוקי ממנו ניתן להתחיל לעשן הוא 18.

 

 • מגוון סוגי סיגריות

 • Marlboro

 • Nobles

 • LD

 • LM

 • Time

 • Golf

 • Camel

 • Parliament

 • Wall Street

 • ועוד.

 

נוכל למכור באמצעות מכונות הסיגריות את כל הסוגים שיתבקשו על ידכם  או להחליף סוגי סיגריות בכל זמן שתרצו. מכונות סיגריות מגיעות עם צג ותמונות ברורות ומאפשרות קניה נוחה וזמינה למשתמש.

 


מגוון מכונות סיגריות


המכונות הכי חדישות:

מכונת קפה למשרד, מכונת אספרסו למשרד, מכונת קפה ביתית, מכונת שתייה חמה ועוד.

מכונות סיגריות - בדיוק כשצריך אותן

מכונות לצריכת סיגריות מקבילות למכונות שתייה ואף למכונות קפה או מכונות משולבות ,שכן,  גם סיגריה – חשוב שתהיה טרייה בדיוק כמו כל מוצרי המזון והשתייה. היתרון של מכונת סיגריות נובע מהצורך של הלקוחות שלך..."בדיוק כשצריך אותן".

מכונות סיגריות ניתן למצוא במוסדות לימוד, קיוסקים, מרכזי קניות, מרכזים מסחריים ועוד. תפעול של מכונות לממכר סיגריות ללא דמי תפעול או שירות ואף מאפשר לך, בעל עסק, לקבל נכנסה פאסיבית לאורך כל  השנה.

כאמור סיגריות, בין אם דרך מכונת סיגריות או לא, נרכשות לאורך כל שעות היממה, יתרון שהופך את העסק לרווחי ברוב המקרים. הפעלת קו מכונות סיגריות מופעלת על ידי צוות אמין, מקצועי ומסור.

חשוב לזכור - העישון מזיק לבריאות.